Savunma ve havacılık sektöründe hizmet veren firmamız; ASELSAN ve ROKETSAN’ ın tescilli alt-yüklenicisidir. Bu durum, kalite güvencemizin sağlamlığını göstermektedir. Alt-yükleniciliğini yaptığımız firmalar haricinde diğer iş yaptığımız firmalar arasında MKEK, MİKES gibi firmalar bulunmaktadır. Firmamız, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sertifikasına sahip olup; çok kısa bir süre içerisinde AS-9100 sertifikasını da alarak sivil havacılık endüstrisinde de hizmet vermeye başlayacaktır.

Tolga Plastik; 2013 Kasım ayında plastik enjeksiyon departmanının bulunduğu ana binanın haricinde ek bir bina daha açarak, 5-Eksen CNC tezgahı ile talaşlı imalata da geçmiş bulunmaktadır. 5-Eksen CNC tezgahımız sayesinde çok hassas parçalar üretme kapasitesine sahibiz. 5-Eksenli CNC Makinesi (Hermle) ile metal alaşımlı materyallar üzerinde çalışarak, TAI gibi sivil havacılık sektöründe önemli yere sahip firmaların kullandığı talaşlı imalat parçalarının imalatı, hedeflerimizin başında gelmektedir. Talaşlı imalatta üretmiş olduğumuz ürünleri kalite sistemimiz gereğince makina parkurumuzda belirtilen CMM cihazında ölçümleyip onaylayabilme imkanımız bulunmaktadır.

 

Misyonumuz, müşterilerimizin beklentileri en hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde ürettiğimiz ürünlerimizle karşılamaktır.

Vizyonumuz, Sivil Havacılık Sanayii firmalarının öncelikli tercih ettiği bir firma olmak ve dünyadaki köklü havacılık sektörü firmalarının alt-yüklenicisi olmaktır.